„Tiesą sakant, aš einu į šeimos dolerį“: „TikToker“ randa „Publix“ česnako miltelius, kurių kaina yra beveik 10 USD

„Tiesą sakant, aš einu į šeimos dolerį“: „TikToker“ randa „Publix“ česnako miltelius, kurių kaina yra beveik 10 USD
  moteris parduotuvėje (l) česnako milteliai parduotuvėje kainuoja 9,95 (c) moteris vaikšto parduotuvėje (r)

@curlysexycool/TikTok

„Tiesą sakant, aš einu į šeimos dolerį“: „TikToker“ randa „Publix“ česnako miltelius, kurių kaina yra beveik 10 USD

„Mes išgyvename nuosmukį, HOE!“

Buvo keletas socialinių tinklų įrašų, kuriuose žmonės tai padarė paragino Publix kainas kaip pernelyg didelis, kaip teigia vienas „TikToker“. bakalėjos prekėms išleido 36 dolerius kad tik savo vaikinui pagamintų sumuštinį su vištiena.

Dabar Carmita, kuri skelbia po rankena @curlysexycool, taip pat išpopuliarėjo dėl to, kad pasmerkė dažnai kritikuojamą „Publix“ kainodarą. Klipe ji išreiškia savo nepasitikėjimą kaina, nustatyta už vieną 5,5 uncijos „Lawry's“ česnako miltelių indelį – 9,95 USD.

„Publix prarado protą. Pažiūrėk šitą šūdą!' Carmita sako vaizdo įraše, kurio antraštė „Mes patiriame recesiją, HOE!“

Tada ji apverčia fotoaparato objektyvą, kad parodytų česnako miltelių skardines ir po jais esančią kainą. 'Nuo kada česnako milteliai yra dešimt sušiktų dolerių kalė?' TikToker klausimus. „Ir štai dėl ko aš atėjau, nes leisiu tam kapliui sėdėti čia pat“.

Tada TikToker nufilmuoja, kaip ji išeina iš koridoriaus. „Tiesą sakant, aš eisiu į Šeimos dolerį“, – daro išvadą, „dulkink šitą šūdą“. Jos vaizdo įrašas sulaukė daugiau nei 415 000 peržiūrų.

Vietos naujienų agentūra WPTV 2022 m. atliko vietinių Floridos bakalėjos parduotuvių tyrimą, kuriame buvo įtrauktos šešios pagrindinės prekės: nenugriebtas pienas, kiaušiniai, šoninė, apelsinų sultys, balta duona ir obuoliai. Iš visų į apklausą įtrauktų mažmenininkų jie nustatė, kad „Publix“ buvo brangiausias, o „Aldi“ – pigiausias.

Taigi kodėl „Publix“ kainos yra didesnės nei kitų mažmenininkų? „Bob Cut Magazine“ paskelbtame tinklaraščio įraše teigiama, kad prekės ženklas yra nuolat užėmė aukščiausią lygį klientų aptarnavimas gali turėti ką nors bendro su tuo.

Stiklinės durys nurodė, kad „Publix“ kasininko valandinis atlyginimas svyruoja nuo 13 USD iki 29 USD per valandą, o „Deli“ darbuotojai uždirba nuo 14 iki 36 USD per valandą. The Šalta viela praneša, kad „Publix asocijuotiems darbuotojams mokama daugiau nei daugelio kitų maisto prekių parduotuvių asocijuotiesiems asmenims, ir tai taip pat padidina sumą, kurią Publix turi apmokestinti. Yra daug maisto prekių parduotuvių, kurios savo partneriams moka tik minimalų atlyginimą, ypač kai jos tik pradeda.

Panašu, kad tinklo finansinės investicijos į malonesnę klientų aptarnavimo patirtį virsta parduotuvėje esančių prekių kaina.

Tai taip pat nepadeda „Publix“ pirkėjams infliacija Amerikoje pasiekė aukščiausią lygį per 40 metų , ir buvo pranešimų, kad tinklas, kaip ir daugelis mažmenininkų, yra kenčia nuo tiekimo grandinės problemų . Nepaisant šių kliūčių, prekės ženklo pardavimai pirmą ketvirtį labai išaugo, pelnas šoktelėjo 13,5 proc. .

„TikTokers“, peržiūrėję Carmitos įrašą, taip pat pasidalino anekdotais apie savo „Publix“ apsipirkimo bėdas. Kai kurie žmonės kaltino nuosmukį, kiti teigė, kad parduotuvės kainos yra „dvigubos“ nei „Walmart“.

„Šiandien verkiau maisto prekių parduotuvėje. Keturi krepšiai – nereikėjo nei ten, nei gaminti būtiniems poreikiams, o kaina buvo 100 USD+“, – rašė vienas žiūrovas.

'Ir 7,99 už dribsnių dėžutę!!!!' kitas tvirtino.

„Visas pasaulis tapo vienu dideliu kainų dydžiu...“ trečias vartotojas ginčijosi.

Tada buvo ir kitų, kurie negalėjo patikėti, kad „Publix“ parduotuvės prekės ženklo produktas kainuoja daugiau nei kiti trečiųjų šalių maisto platintojai.

„PUBLIX SUTRAUKTO SŪRIO PREKĖS ŽENKLAS KAINA 7 USD!!!!“ teigė vienas „TikToker“. „Pavadinimas Sargento yra 4,99.

„Aš pradėjau gauti savo daiktus „Aldi“. Dolerio generolas taip pat“, – pridūrė antrasis.

Papildomas „TikToker“ rašė: „Šiomis dienomis gyvenu tokį vertingą gyvenimą“.

Tada atsirado žmonių, kurie siūlė kitus pigius sprendimus.

„Eikite į skyrių su ispanišku maistu ir ten įsigykite prieskonių, jie daug pigesni“, – sakė vienas.

„Gaukite prieskonių iš pasaulinio maisto / etninių maisto produktų koridoriaus“, - pritarė kitas. „Taip pigiau“.

„Aš nuėjau ir įsigijau dehidratatorių, o žiemą išdžiovinau svogūnų ir česnakų miltelius“, – pasiūlė trečiasis. „Aš darau tiek, kad man pakaktų visus metus“.

„The Daily Dot“ susisiekė su „Carmita“ „TikTok“ ir „Lawry's“ bei „Publix“ el. paštu, kad gautų daugiau komentarų.